Dritte Botschaft von Fatima Tretie fatimské proroctvo odhalené The third Fatima prophecy Žena odetá slnkom Novému pokoleniu November 1998
Menu

Spútanie padlého archanjela Lucifera

sa deje vo viacerých etapách

 

VZ-2, 152:

„Prečo sa hovorí o Ježišovi, že spútal Lucifera, keď touto úlohou poveril Stvoriteľ iba Imanuela?“

„Spútanie Luciferatakisto ako súd viacero štádií, lebo je to dlhodobý proces. Je to vlastne osobný boj medzi Bohom a Luciferom, ktorý sa pred ním skrýva v hmotnosti a pod ňou. Dôvodom na jeho spútanie je, že ničí ľudských duchov, a tým dostáva planéty a ľudí do predčasného rozkladu.

Nájsť ho osobne je asi také ťažké, ako nájsť muchu v paneláku. Aby táto nebezpečná mucha, aj s ostatnými z jej druhu, neotravovala jeho obyvateľov, musia byť poučení o ich existencii, škodlivosti aj o tom, ako sa majú pred nimi chrániť.

Proroci varovali ľudí pred temnom. Keďže ich nebrali vážne a naďalej sa ním nechali obťažovať ako nebezpečným hmyzom, vyslal im Boh na pomoc svojho syna Ježiša v čase, keď už muchy začali v paneláku vládnuť a všetko pustošiť. Ježiš priniesol ľuďom svojím učením obranu proti temnu, a tým Lucifera sputnal prvý raz.

Po prvom spútaní Lucifera pokračoval v jeho diele Parsifal - Abd-ru-shin napísaním
„Posolstva Grálu“.

V dnešnej dobe musel nanovo spútať Lucifera Imanuel „Novým evanjeliom“, lebo väčšina ľudí pre svoju ľahostajnosť a pohodlnosť sa znova dostala do područia temna.

O ďalších formách zneškodnenia vládcu temnôt sa dozvieme, až keď sa uskutočnia.“