Dritte Botschaft von Fatima Tretie fatimské proroctvo odhalené The third Fatima prophecy Žena odetá slnkom Novému pokoleniu November 1998
Menu

Čo je „Nové evanjelium“?

 

VZ-1, 267:

Temnu sa podarilo odviesť dokonca aj vyšších duchov a bytosti, ktoré sa vtelili na Zem s poslaním. V každom národe je ich v súčasnosti niekoľko a mali ľuďom priniesť nové evanjelium, teda duchovné posolstvo od Syna človeka v modernom podaní. Mnohí z nich mali prorokovať a ohlasovať jeho opätovný príchod.

 

VZ-1, 271:

Škoda, že mnoho svetlých ľudí nenašlo a neprijalo pomocnú ruku, ktorá sa im núkala Posolstvom Grálu. Teraz, keď o päť minút odbije dvanásta, majú ešte poslednú šancu prebudiť sa a pochopiť udalosti okolo seba - pomocou skráteného Posolstva od Syna človeka. Tento vzor Nového evanjelia sa rozletí kozmickou rýchlosťou do celého sveta, aby bol záchrannou vestou všetkým tým, čo túžia po Pravde a večnosti.

Ak sa svet čo najskôr nespamätá, začne sa na Zemi odvíjať katastrofický scenár, ktorý je prichystaný pre celé ľudstvo ako odplata za jeho duchovnú lenivosť a nevedomosť. Iba silné rany ho dokážu prebudiť a presvedčiť, že má aj ducha.