Dritte Botschaft von Fatima Tretie fatimské proroctvo odhalené The third Fatima prophecy Žena odetá slnkom Novému pokoleniu November 1998
Menu

Ako je to s hádkami medzi najbližšími?

 

VZ-2, 88,89:

„Vysvetlite mi, prečo sa stále hádam so svojím mužom, keď ho mám rada a viem, že aj on mňa.“

„Mali by ste si uvedomiť, že nie vy sa chcete hádať, ale vaši temní duchovia potrebujú energiu, ktorou ich živíte. Keď jej majú nedostatok, nemôžu ju získať inak, len negatívne spracovanou základnou silou, vo vašom prípade zlosťou. Kým ste o temných duchoch nevedeli, mysleli ste si, že váš manžel alebo vy ste príčinou zvady. Temní vás dobre poznajú, lebo sú neustále prítomní vo vašej blízkosti a vedia vám vnuknúť v pravú chvíľu nejakú zádrapku, aby ste sa na seba oborili.

Keď už viete, kto sa skrýva za vašimi hádkami, zistíte, že si prípadné nedostatky a problémy v partnerstve môžete vydiskutovať aj pokojne, bez záporných emócií. Pri najbližšej provokácii utlmíte zlosť hneď v jej počiatku, a tak sa vyhnete výbuchu.

Podobne to funguje aj pri negatívnych sklonoch. Koľkí ľudia nechcú fajčiť alebo piť, a predsa to robia. Nevedia, že podliehajú tlaku temných, ktorí sú im neustále v pätách a bez milosti ich vysávajú. Im je jedno, že týmto prehnaným sklonom si ničíte telo, veď potom si nájdu zas inú obeť. Vy ste skutočne obeť, lebo sa ničíte kvôli ich chúťkam.

Týmto poznaním môžete svoje sklony postupne a nenásilne ovládať.

Vždy, keď podľahnete svojej slabosti, skúste si uvedomiť, že sa o ňu delíte aj s temnými duchmi.

Príde čas, keď celkom prirodzene pochopíte nezmyselnosť vášho konania. Niektorí citliví ľudia vnímajú hlasy temna aj počujú ich škodoradostné cha-cha, keď sa im podarí zvíťaziť nad ich obeťou.

Rovnako postupujte aj pri strachu, depresii, smútku. To všetko sú mosty k temnu, ktoré sa živí vašou negatívne spracovanou energiou. Triumfuje, že vás má vo svojej moci, že nie ste vtedy schopní nič pozitívne robiť, iba bezmocne ,,vegetovať“.

***

„O pôsobení temna pri hádke by mali vedieť obaja, alebo stačí, keď vie o tom aspoň jeden?“

„Lepšie je, keď to vedia obaja. No, keď vycítite, že ten druhý nemá pre to pochopenie, radšej sa vzdajte alebo počkajte na vhodný okamih. Temní duchovia, ktorí vášho partnera obklopujú, neznášajú pravdu a úprimnosť, preto mu vnuknú výhovorku, že nevie vystáť zvady. Hoci práve výmena názorov by mohla vyústiť v poznanie a pochopenie. Preto ju nepotláčajte v domnení, že tak bude vo vzťahu pokoj.“

 

*******

 

PD-537:

„Jen temno může vzkypět, nikdy Světlo, jevící vždy chladnou čistotu a míruplnou rozvahu ve vědomé síle vysokého vědění.

Kde tedy může v lidech ještě vzkypět hněv, tam je třeba vypálit ještě nějaké slabosti. Takový duch může také i podlehnout útokům temnot nebo sloužit jim jako nástroj, není ještě zjasnělý, není ještě dost očistěn.“