Dritte Botschaft von Fatima Tretie fatimské proroctvo odhalené The third Fatima prophecy Žena odetá slnkom Novému pokoleniu November 1998
Menu

Čo je to „hadie plemeno“?

 

Matúšovo evanjelium,12.kap.(Ježišove slová):

33 Vypestujte dobrý strom a bude dobré aj jeho ovocie, alebo zasaďte zlý strom a bude zlé aj jeho ovocie. Lebo strom možno poznať po ovocí. 34 Hadie plemeno, ako môžete hovoriť dobre, keď ste zlí? Veď z plnosti srdca hovoria ústa. 35 Dobrý človek vynáša z dobrého pokladu dobré veci a zlý človek vynáša zo zlého pokladu zlé. 36 No hovorím vám: Ľudia sa budú v deň súdu zodpovedať z každého daromného slova, ktoré vyslovia. 37 Lebo podľa svojich slov budeš ospravedlnený a podľa svojich slov budeš odsúdený.

 

VZ-1, 266:

U ľudí, ktorí sa nevyvíjajú komplexne - duchovne, duševne a telesne, má duch podobu hada. Je bez rúk a nôh, chýba mu ľudská podoba. Aj v Biblii sa spomínajú temní ako „hadie plemeno". Ich duchovné telá majú podobu šedého alebo hnedého hada. Duch padlých anjelov má tiež podobu hada, je však väčší než človek. Keďže tieto hady sa pohybujú vo zvislej polohe s hlavou hore, pripomínajú draka. Sedemhlavý drak opisovaný v Biblii je vlastne Lucifer videný duchovným zrakom. Má sedemnásobne väčšiu moc než padlý anjel a ten je zas mocnejší než človek. Zásahom Stvoriteľa má duch padlých anjelov useknutý chvost, aby sa oslabila ich sila a nemohli sa vzniesť nad hmotnosť a škodiť duchovným svetom.