POZOR !!!

 

Naliehavá správa !!!

 

Udalosť tisícročia !!!

 

Dochádza k vyvrcholeniu ďalšej vývojovej etapy ľudí. Ak sa dobrovoľne nepodriadia kozmickým zákonom života, hrozí im samozničenie vojnami, ktoré budú zavŕšené prírodnými katastrofami.

Svet je zavalený bombastickými, šokujúcimi správami a senzáciami typu Clintonova sexuálna aféra, pilulka Viagra, len aby sa odpútala pozornosť od oveľa dôležitejšej informácie, ktorá má pre ľudstvo osudový význam!

Len málokto na svete vie, že v tomto mesiaci, v novembri 1998, sa

NA SLOVENSKU NARODÍ DRUHÝ BOŽÍ SYN – Duch Svätý – IMANUEL.

Tento fakt potvrdzuje aj Biblia (prorok Izaiáš, 7.kapitola, Zjavenie Jána – Apokalypsa – 12.kapitola) a aj 40 rokov utajované Tretie fatimské proroctvo, ktoré cirkev doteraz nezverejnila a i napriek blížiacemu sa termínu jeho naplnenia ho stále spochybňuje a zatajuje.

Tretie fatimské proroctvo bolo aj tak odhalené Imanuelovou budúcou matkou, ktorá napísala pod vedením Ducha Svätého knihy Večné zákony I.,II.,III. diel. Má fyzicky nedokázateľné a neviditeľné tehotenstvo, pretože počala z Ducha Svätého (posledný záznam z ultrazvuku z 2. novembra 1998 je aj na nosiči BETACAM – SP). Aj tak sa jej určite do konca novembra narodí fyzicky viditeľné dieťa, ktoré bude mať znamenia, aké mal aj Ježiš. Budú ich vidieť mnohí ľudia z celého sveta. Túto udalosť bude zvestovať nová hviezda a iné nebeské znamenia.

Úlohou každého obyvateľa Zeme je posúdiť pravdivosť uvedenej správy vlastným skúmaním. Zabráni sa tak spochybneniu a zakrývaniu tejto vrcholnej dejinnej udalosti.

 


Obsah


www.biela-holubica.sk

www.biela-holubica.sk